Aktivite

Beyoğlu’nda Her Çocuk İçin Bir Kurs Var

Beyoğlu’nda Her Çocuk İçin Bir Kurs Var

Beyoğlu Belediyesi açtığı ücretsiz kurslarla çocukların gelişimine destek olmaya devam ediyor. Turabibaba Kütüphanesi tarafından “Beyoğlu’nda Gelişim Çocuklardan Başlar” sloganıyla açılan 7 – 14 yaş eğitim kursları için 2017 – 2018 eğitim yılı kayıtları başladı.

Her yıl yoğun katılımla gerçekleştirilecek kurslarda sanatsal etkinlikler, etnik faaliyetler, kişisel gelişim, sportif faaliyetler, etüt dersleri ve zihinsel gelişim aktiviteleri gibi birçok etkinlik mevcut.

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın çocuklara hediyesi olan kurslar arasında; Halk Oyunları, Ebru, Resim, Tiyatro, Drama, Karikatür, Minyatür, Yazarlık Atölyesi, Mental Aritmatik, Satranç, Akıllı Oyunlar Atölyesi, Astronomi Atölyesi, Kodlama ve Yazılım Atölyesi, Çocuk Korosu, Gitar, Bağlama, Keman, Ney, Ritm Atölyesi, Mandolin ve Etüt Dersleri bulunuyor.

2017 – 2018 eğitim ve öğretim yılı boyunca devam edecek olan ücretsiz kurslara çocuklarını kayıt yaptırmak isteyen velilerin, Beyoğlu Belediyesi Turabibaba Kütüphanesi veya Semt Konaklarına başvurması yeterli olacak.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın