Aktivite

Çocuklar için eğlence zamanı

Imagineer Kids

42 Maslak’ta çocukların hayal gücüne bilim ve teknoloji ile yön veren eğlenceli ve öğretici alanlarıyla geleceğin çocuklarını ağırlayan Imagineer Kids, “Edutainment” konseptiyle de Türkiye’de bir ilke imza atıyor.

Ulusal Tarih Müzesi – Londra, Manhattan Çocuk Müzesi – A.B.D., Miami Çocuk Müzesi A.B.D., Londra Bilim Müzesi – İngiltere gibi şehirlerin sergi, eğitim, eğlence, kültür ve aile aktivitelerini bünyesinde bulunduran örneklerle; eğlenirken öğrenmeyi odak noktasına alan Imagineer Kids, Türkiye’deki bu eksikliği tamamlamaya gönüllü oluyor. Yeni bir oluşum olarak, farklı ve özel deneyimsel alanlarda çocuklara modern ve eğlenceli yeni bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Imagineer Kids

Çocuklar bu sergide bir muz ile DNA’larının yüzde ellisinin aynı olduğunu, saçlarımızın nasıl beyazladığını, kutup ayılarının aslında siyah olduğunu Power Puff Girls’ün, Ben 10’in, Adventure Time’ın, Gumball’un ve Kafadar Ayılar’ın karakterlerinden öğreniyor. 34 farklı interaktif oyunun bulunduğu sergide çocuklar ve aileleri unutulmaz gün geçiriyor.

İnteraktif Tiyatro Oyunu

İnteraktif Tiyatro Oyunu; ‘Süper Patates ve Kaçak Bezelye’ ile Çocuklar, Imagineer Kids’te keyifli bir hafta sonu geçirecek.

Pearson yayın evinin çocuklar tarafından en çok ilgi gören kitabı Süper Patates ve Kaçak Bezelye’nin kukla oyunu uyarlaması Imagineer Kids ziyaretçileri tarafından yoğun bir ilgiyle karşılanıyor. Çocuklara unutulmaz bir deneyim yaşatacak olan interaktif kukla tiyatrosu, 24 Kasım Cumartesi günü 11.00’ da Imagineer Kids’te çocuklarla buluşacak. Eğlenceli bir hafta sonu için rezervasyonunuzu yaptırmayı unutmayın!

Bir cevap yazın