Aktivite

Emaar Akvaryum Bayramda Çocukları Deniz Kızları ve Korsanlarla Buluşturacak

emaar-akvaryum

İstanbul’un en gözde ve trend alışveriş merkezi Emaar’da bulunan Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, Kurban Bayramı’nda keyifli etkinliklerle çocuklara unutulmaz anlar yaşatacak. Emaar Akvaryum, 10-14 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek bayram etkinlikleri çerçevesinde çocukları deniz kızı ve korsanların dünyasına davet ediyor.

Kurban Bayramı süresince Emaar Akvaryum’u ziyaret eden çocuklar, deniz kızlarının su altındaki muhteşem gösterisine şahit olacak. Çizgi filmlerde gördükleri korsanlar ve deniz kızlarıyla tanışıp fotoğraf çektirebilecek.

Emaar Akvaryum’da eğlence bununla sınırlı kalmayacak. Deniz kızı ve korsan temalı atölye çalışmaları, yüz boyama etkinlikleri, oyun alanları da çocukların gününe keyif katacak. Çocuklar gün içinde belirli saatlerde uzmanlar tarafından yapılan besleme seanslarında su canlılarını yakından tanıma fırsatını da yakalayacak. Ayrıca 14 yaş ve üzerindeki çocuklar, önceden rezervasyonla profesyonel dalgıçlarla tüplü dalış yaparak vatozlarla yüzme, uzman su ürünleri mühendisleri ile birlikte köpekbalıklarını ve penguenleri besleme etkinliklerine de katılabilecek.

Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi’ni ziyaret eden çocuklar, eğlenceye Emaar’da devam ediyor. Akvaryum çıkışında yer alan VR ROOM, en iyi sanal gerçeklik teknolojisi ile Beat Saber, Arizona Sunshine, Creed, Job Simulator, Space Pirate gibi birçok sevilen oyunla heyecan ve aksiyon dolu anlar yaşatıyor. Yüksek teknolojili eğlence tema park FunLab ise tüm gün süren kesintisiz eğlence vaat ediyor. 30 metre uzunluğunda ve 14 metre yüksekliğindeki en uzun kapalı alan kaydırağı da Emaar’da bayramın tadını çıkarmak isteyenleri bekliyor.

Bir cevap yazın