Aktivite

Erasta Antalya, Sömestr Tatilinde Tüm Çocukları “Candy Crush” Oynamaya Davet Ediyor!

candy crush


Her yıl olduğu gibi bu yıl da sömestr tatilinin en eğlenceli rotasını oluşturan Erasta Antalya, genç ziyaretçilerini “Candy Crush”etkinliklerinde buluşturacak. 25 Ocak- 2 Şubat tarihleri arasında her gün 13.00 – 20.00 saatlerinde gerçekleştirilecek olan etkinlikler, Antalyalı çocuklara unutulmaz bir deneyim yaşatırken, yaşıtlarıyla eğlenceli vakit geçirmelerini de sağlayacak. Etkinlik alanında oluşturulacak iPad kiosklarında ziyaretçiler, Candy Crush oynayarak turnuvaya hazırlanabilecekler.

Erasta Antalyanın ana etkinlik alanında 10 yaş üstü çocuk ve yetişkinler için dokunmatik dev ekranda “Candy Crush Turnuvası” gerçekleştirilecek. Turnuva için özel hazırlanacak level’da katılımcılar 60 saniye içerisinde en çok puanı toplamaya çalışacaklar. Günün en çok puanını toplayan oyuncuya etkinlik sonunda ödül verilecek.

Erasta Antalya tarafından hazırlanan Candy Crush haritası üzerinde toplam 5 set-up’lık oyun alanı ve meet&greet sahnesi yer alacak. Çocuklar, dijital oyunda olduğu gibi etkinliğe de Görev Çarkı’nı çevirerek başlayacaklar. Görev çarkında seçilen şeker rengi yarışmacının diğer etaplardaki görevini belirleyecek. “Lolipopla Şeker Kırma”oyununda yarışmacılar, görev çarkında seçtikleri renkteki şekeri, lolipop kırıcı ile en az 3 vuruşta vurmaya çalıştıktan sonra, bu şeker rengini “Eşini Bul” oyununda 60 saniye içerisinde eşleştirecekler. “Şekerleme Kazanı” oyununda ise kazan içerisinden aynı renge sahip şekerlemeleri en kısa sürede bulmaya uğraşacaklar. Dört farklı etabı da başarı ile tamamlayan çocuklar son olarak “Şeker Fırtınası’’ kabinine girip havada uçuşan çekleri yakalayacaklar. Etkinlik süresince binlerce Candy Crush şekerlemesi hediye edilecek. Erasta Antalya etkinlik alanı, 10 gün sürecek oyun boyunca saatte 60 kişiye, günde 480 kişiye hizmet edecek.

Bir cevap yazın