Animasyon

Sevimli Emojiler İş Başında!

sevimli emojiler_

Büyük bir heyecanla beklediğimiz haftasonu tatili nihayet en sonunda geldi çattı. Kimimizin planları şimdiden belliyken, kimimiz de hala ne yapacağına karar verememiş durumda. Eğer bu haftasonuna dair siz de hala kafa karışıklığı yaşayanlardansanız; Sevimli Emojiler (The Mojicons 2) isimli animasyon filmine gitmek, evdeki bıcırıklarla birlikte keyifli bir – iki saat geçirebilmeniz adına güzel bir alternatif olabilir gibi duruyor, benden söylemesi.

sevimli emojiler

Moji ve Brainpot’un yepyeni bir maceraya atılacağı serinin ikinci filmi Sevimli Emojiler’de; günahkar Fidolord tarafından restore edilen Mydoom virüsü bir kez daha talihsizliklerle karşı karşıyadır. Uzaylılar daha da kötüsünü yapmak için Kraliçe’yi yeniden yapılandırmak adına Fringe’i ortadan kaldırmaya karar verirler. Ellerinde iki dikenli misyon ile bu arkadaşlar; efsanevi anti – virüs binbaşı Swanson’un yardımına ihtiyaç duyarlar. Ancak sistem, birçok yeniden başlatılma sorunu nedeniyle eksik kalmıştır.

Özen Film tarafından dağıtıma çıkartılan Sevimli Emojiler (The Mojicons 2) isimli bu keyifli animasyon filmini kaçırmayın derim. Hepinize şimdiden iyi seyirler…

Filmin fragmanını buradan izleyebilirsiniz…

 

 

 

 

Bir cevap yazın