Animasyon

Sihirbazın balonları

sihirbazın balonları

Şapkadan tavşan çıkartan,  beyaz bir güvercini uçuran veya kulağınızın arkasından demir para çıkartan bir sihirbaz, şüphesiz ki tüm çocukların gözünde kocaman bir kahramana dönüşür. Her seferinde farklı bir sürprizle karşılaştığımız gösterilerin ardı arkası ise hiç  kesilmez.

sihirbazın balonları

Andres Couturier ile Todd Resnick’in yönettiği, Toby Kebbell, Lily Collins, Keith Wickham ile David Holt’un seslendirdiği animasyon film Sihirbazın Balonları (A Wizard’s Tale), bugün itibariyle vizyona girdi. Haftasonu için hali hazırda bir plan yapmadıysanız eğer küçük afacan için güzel bir alternatif olabilir.

Balon krallıkları, komik ejderhalar ve mutluluk büyüleri yapan sihirbazlara hangi çocuk hayır diyebilir ki… Terry, ninesinin anlattığı masalların neşe dolu kahramanlarını hala dün gibi hatırlamaktadır. Oysa garip bir olayla kendini masal dünyasında bulduğunda, oranın hiç de neşe dolu bir yer olmadığını fark edecek ve mutluluğu geri getirmek için yeni arkadaşlarıyla birlikte heyecan dolu bir maceraya çıkacaktır.

Sonra ne mi olur? Orası da sürpriz olsun değil mi ama…

Hepinize şimdiden iyi seyirler 🙂

Fragmana göz atmak isteyenler, sizi de unutmadık elbette…

Bir cevap yazın