Çocuk Modası

Bebek Çocuk Hazır Giyiminde Son Trendler İstanbul Kids Fashion’da…

Uluslararası İstanbul Kids Fashion-Bebek Çocuk Hazır Giyim ve Aksesuarları Fuarı, 17-20 Temmuz tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde 200 marka ve dört kıtada 80 ülkeden 4 bin 500’ün üzerinde ulusal ve uluslararası ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanıyor. İstanbul Kids Fashion, bebek giyim, çocuk giyim, abiye giyim, mobilya ve ev tekstili, ayakkabı, çorap, çamaşır ve aksesuarlarını aynı çatı altında topluyor.

Bebek ve çocuk giyiminde sektördeki büyüme, kadın-erkek giyimini solladı. Genç bir nüfusa sahip olan Türkiye, bebek-çocuk sektöründe faaliyet gösteren uluslararası firmaların da iştahını kabartıyor. Türkiye’nin bebek-çocuk sektöründe hem çok önemli bir alıcı hem de çok önemli bir üretici olduğunu vurgulayan UBM ICC Marka Direktörü Hatice Dinçer, Türkiye’nin toplam hazır giyim ihracatının 17 milyar dolar ve bu toplam içerisinde bebek giyim ihracatının yüzde 1,6’lık bir paya sahip olduğunu belirtiyor. Bebek ve çocuk ürünlerinde Avrupa’nın ikinci, dünyanın yedinci büyük giyim tedarikçisi olan Türkiye, Ortadoğu pazarının artan talepleri doğrultusunda çocuk abiye giyiminde de önemli tedarikçiler arasında yer alıyor.  İstanbul Kids Fashion

Sonbahar Kış Bebek ve Çocuk Modası Temmuz Ayında İstanbul Kids Fashion’da Sergilenecek…

Katılımcı Firmaların sonbahar kış koleksiyonlarını sergileyecekleri İstanbul Kids Fashion’da, global trendsetter ajans WGSN’in yapacağı detaylı sunum merakla bekleniyor. İstanbul Kids Fashion ziyaretçi ve katılımcıları için 17 Temmuz’da fuar alanında özel olarak gerçekleştirilecek sunumda WGSN tarafından çocuk giyimindeki trend öngörüleri paylaşılacak. WGSN Uzmanlarına göre; çocuk giyiminde renk tercihlerinin iki farklı yönde şekillenecek: Oyun ruhunu yansıtan hafif doğal tonlar ve sportif, genç asi ruhlar için cesur ana renkler. Önümüzdeki sene pozitif ve harekete geçirici tonların, takip eden sene kış sezonunda ise rahatlatıcı ve nostaljik ara renklerin çocuk giyimini etkisi altına alacağını öngörülüyor. Yaratıcı, eğlenceli ve heyecanlandırıcı parçaları göreceğimiz yaz sezonlarını, retro ve western esintilerinin olduğu kış sezonları takip edecek. Kumaşlar ise modernleştirilmiş geleneksel dekoratif teknikler ile doğal ipliklere ve materyallere odaklanacak.

 İstanbul Kids Fashion

4 Kıta 80 Ülkeden 200 Marka Aynı Çatı Altında Toplanacak

Türkiye’de uluslararası platformda bebek ve çocuk hazır giyim sektöründe yapılan en büyük fuar olan İstanbul Kids Fashion-Bebek Çocuk Hazır Giyim ve Aksesuarları Fuarı, 17-20 Temmuz tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde 200 marka ve 4 kıta 80 ülkeden 4 bin 500’ün üzerinde ulusal ve uluslararası ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanıyor. 17-20 Temmuz tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde 9 ve 10’ncu salonlarda yapılacak. 0-16 yaş arası Sonbahar Kış çocuk modasının sergileneceği İstanbul Kids Fashion’da; bebek, çocuk, genç giyim ve abiye kıyafetler, ayakkabı, iç çamaşırı, çorap ve aksesuarlar ile bebek ve çocuk ev tekstili ve mobilya ürün gruplarından 200’ü aşkın marka katılımcı olarak yer alacak.

Bir cevap yazın