Çocuk Modası

Koton Baby Koleksiyonu ile Bebeklerin Tatil Bavulu Hazır

koton baby koleksiyon

Koton Baby, kız ve erkek bebeklere özel eğlenceli havuz partileri, tropikal ormanlar ve okyanus ferahlığından ilham alarak hazırladığı tatil temalı koleksiyonunu ailelerin beğenisine sunuyor.

Koton Baby bu sezon tatil temasını, yazın doğallığı ve renklerin enerjisiyle birleştirerek eğlenceli, enerjik bir o kadar da hareketli tasarımlarla bebeğinizin tatil bavulunu tamamlıyor. Bebeklerin hareket özgürlüğünü kısıtlamadan tasarlanan modeller, annelerin bu sezonda ilk tercihi olmaya aday.

Kız Bebekler Koton Baby’nin Tatil Teması ile Havuzları Renklendirecek

Koton Baby, yaz aylarının vazgeçilmezi havuz partileri ve 80’li yılların Miami kumsallarından esinlenerek hazırladığı tatil temasında yer alan parçalarla bebeklerin tatil heyecanlarına renk katacak. Mavi, sarı, pembe, kırmızı, beyaz ve yeşil tonların ön planda tutulduğu tasarımlarda ekose kumaşlardan çizgili tasarımlara, egzotik meyvelerden eğlenceli hayvan figürlerine, fırfırdan simli & pullu baskı ve işleme detaylarına kadar enerjik ve eğlenceli bir koleksiyon sunuyor.

Erkek Bebekler Koton Baby Tatil Teması ile Yazın Doğallığını Üzerinde Taşıyor

Yağmur ormanlarının doğal hayatından okyanus ferahlığına kadar yazın tüm doğallığından ilham alan Koton Baby, erkek bebekler için birbirinden eğlenceli figürlerin yer aldığı modeller sunuyor.

Kamuflaj ve tropikal desenlerden ilham alarak hazırlanan Hyper Beach temasında, yeşilin tonları, haki ve turuncular dikkat çekiyor.Temada; cepler ve beden kumaşındaki çizgiler, kamuflaj baskılar, ekose kumaşlar, yazı ve slogan baskılar ön plana çıkıyor.

Okyanus ferahlığından alınan ilhamla tasarlanan Blue Ship teması ise; su atındaki detayları slogan baskılarla birleştiren birbirinden özel modelleri ve açıktan koyuya giden mavi, lacivert, mercan, sarı tonlarıyla fark yaratıyor. Baskı teknikleri, cep, çizgi ve nakış detaylarının yanı sıra 3D detayları da temayı farklı kılan özellikler arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın