Çocuk Modası

Koton’dan Çocuklara Rengarenk bir Yaz Koleksiyonu

KotonKids

Koton Kids 2018 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu bu sezon çok eğlenceli ve rengarenk tasarımlarla Koton mağazalarında yerini aldı. Çocuklar için capcanlı ve enerjik parçalardan oluşan koleksiyon, tatilin ve uzun yolculukların renklerini ve hissini yansıtır nitelikte.

Çocukların yaz mevsimindeki enerjisi bu koleksiyonda…

Yeni Koton Kids Koleksiyonu, çocuklara neşeli, mutlu ve eğlence konseptli bir yaz gardırobu vaat ederken, palmiye ağaçları ve meyve görselli baskılı ürünleriyle çocuklar için oldukça egzotik bir tarz yakalama fırsatı sunuyor. Farklı çiçeklerin birbiriyle harmanlanması ve düz çizgilerle ekosenin karıştırılması koleksiyona ayrı bir stil katıyor.

Şeker ve dondurma esintileriyle mutlu bir yaz…

Koleksiyonda şeker gibi görünen şeritler ve renklerin yanı sıra dondurma ve şekerden esinlenen parçalar, bu yaz çocukları çok eğlenceli kılacak. Erkek çocuklar için tasarlanan şortlar, tulumlar, tişörtler ve bermudalar da ön plana çıkıyor. Fıstık yeşili, buz mavisi ve gök mavisinin pastel tonlarda bulunduğu ve daha açık tonların da hâkim olduğu koleksiyonda, ayrıca baskılı kotlar da dikkat çekiyor.

Bir cevap yazın