Çocuk Kitapları

abm Yayınevi’nden Yeni Bir Etkinlik Kitabı: Çiz ve Tamamla

Çiz Tamamla

Hayal gücünü özgür bırak ve bu kitaptaki çılgın şekilleri kendi istediğin şeye dönüştür! Ya da her sayfada sana verdiğimiz ilginç fikirleri kullanarak keyifli zaman geçir. Geometrik şekilleri kullanarak yaratıcılığını test edeceğin ve geliştireceğin birbirinden şaşırtıcı oyun ve fikirler abm Yayınevi’nin yeni etkinlik kitabı Çiz ve Tamamla ile seni bekliyor.

Hey, o bir daire mi? Yoksa gezegen mi? Acaba bir üçgen mi? Ya da füze mi? O şekil, sen ne istiyorsan o olacak! Çocukların hayal gücünü geliştirmeye öncelik veren abm Yayınevi’nin yeni çıkan etkinlik kitabı Çiz ve Tammala ile hayal gücünü özgür bırak ve bu kitaptaki çılgın şekilleri kendi istediğin şeye dönüştür. Ya da her sayfada sana verdiğimiz ilginç fikirleri kullanarak keyifli zaman geçir.

Polonya’nın yıldızı parlayan çizerlerden Agata Krolak’ın kaleminden çıkan etkinlik kitabı Çiz ve Tamamla ile küçükleri, geometrik şekilleri kullanarak yaratıcılığını test edeceği ve geliştireceği birbirinden şaşırtıcı oyun ve fikirler bekliyor. Olağanüstü çizimler ile sınırsız hayal gücüne dayanan bir dünya silueti oluşturmayı amaçlayan Krolak, minik okurların yaratıcılığını sınırlandırmamak adına aktiviteleri yoruma açık bırakıyor.

Bir cevap yazın