Çocuk Kitapları

Junie B. Jones ile Eğlenceli Maceralar Çocukları Bekliyor

uyku öncesi masallar

Mikado Çocuk, yepyeni kitaplarla çocukları rengarenk bir dünyada yolculuğa davet ediyor. Beş kitaptan oluşan Uyku Öncesi Masallar serisi, hayal gücünü geliştiren öyküleri ve keyifli çizimleriyle bebeklere mutlu bir uyku vadediyor.

Yaramaz ve sevimli bir kızın maceralarının anlatıldığı 10 kitaptan oluşan Junie B. Jones serisi ise eğlenceli öyküleriyle çocuklara okuma alışkanlığı kazandırıyor.

Okul öncesi ve okul çağı, aile, çocuk gelişimi kitaplarından oluşan zengin portföyüyle dikkat çeken Mikado Çocuk, her yaştan çocuğa okuma alışkanlığı kazandırmak için renkli, eğlenceli yepyeni kitaplar sunuyor. Sam Taplin’in kaleme aldığı Uyku Öncesi Masallar serisi, minikleri bambaşka dünyalara doğru keyifli bir yolculuğa çıkarıyor. Keyifli çizimleriyle dikkat çeken ve hayal gücünü besleyen altı farklı masaldan oluşan Uyku Öncesi Masallar serisi kulaklı ve yırtılmaz sayfalarıyla uzun süre dayanarak 1 yaş ve üzeri miniklerin vazgeçilmez arkadaşı oluyor.

Junie B. Jones ile Eğlenceli Maceralar Çocukları Bekliyor

Barbara Park’ın dünyada 60 milyondan fazla okunan ve 13 ülkede 15 dile çevrilen, 10 kitaptan oluşan Junie B. Jones serisi de Mikado Çocuk’un yeni kitapları arasında yer alıyor. New York Times En Çok Satanlar listesinde 182 hafta boyunca yerini koruyan seride yaramaz ama bir o kadar da sevimli ve akıllı Junie B. Jones’un eğlenceli maceraları anlatılıyor. Çocuklara duyguları, hayattaki değerleri ve her gün karşılaştıkları sorunlardan pozitif çıkarımlar elde etmeyi öğreten Junie B. Jones serisi, 6 yaş ve üzeri minik okurları dünyanın en komik çocuğuyla eğlenmeye ve bol bol gülmeye çağırıyor.

Bir cevap yazın