Çocuk Kitapları

Pena Yayınları’ndan “Sobe” Serisine 3 Yeni Kitap!

Pena Yayınları’ndan “Sobe” Serisine 3 Yeni Kitap!

Pena Yayınları tarafından çocuklarla buluşturulan Sobe serisinin üç yeni kitabı; Renkler, Oyun Zamanı ve Uyku Zamanı, çocuklara yine çok eğlenceli bir okuma serüveni vaadediyor.

Özellikle okul öncesi çocukları kitapların renkli dünyasıyla tanıştırmak için yayımlanan Sobe serisinin üç yeni kitabı; Renkler, Oyun Zamanı ve Uyku Zamanı’nın sayfaları arasında minik okurları 3 boyutlu sürprizler bekliyor. Her sayfada gizli olan 3 boyutlu resimler çocukları soru sormaya ve yeni şeyler keşfetmeye teşvik ediyor.

Çocuklar, bu yeni seri kitaplar ile birlikte hayal güçlerini ve hafızalarını geliştiriyor, oyuncakların izinde, renklerin peşinde eğlenceli bir dünyaya dalıyor.

Sobe serisi sayesinde çocuklar, kendi yeteneklerini bulma konusunda oldukça ısrarlı olurken, anne ve babalar da çocuklarının yeteneklerini keşfedecekler.

Sobe! Renkler

Renkli minik hayvanları saklandıkları yerde bulup sobelemeye hazır mısınız? Dikkat edin, birden önünüzde çıkabilirler. Miniklerin hayal gücünü hafızasını geliştiren eğlenceli kitap sayesinde çocuklarınızla iletişiminizi güçlendirebilirsiniz.

Sobe oyun zamanıSobe! Oyun Zamanı

Sevimli oyuncakları saklandıkları yerlerde bulup sobelemeye hazır mısınız? Dikkat edin, birden önünüze atlayabilirler. Miniklerin hayal gücünü ve hafızasını geliştiren bu eğlenceli kitap sayesinde çocuklarınızla iletişiminizi güçlendirebilirsiniz.

Sobe! Uyku Zamanı

Uyku zamanı geldi ama oyuncaklar ortada yok. Onları saklandıkları yerlerde bulup sobelemeye hazır mısınız? Dikkat edin, birden önünüze atlayabilirler. Miniklerin hayal gücünü ve hafızasını geliştiren bu eğlenceli kitap sayesinde çocuklarınızla iletişiminizi güçlendirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın