Çocuk Kitapları

Redhouse Kidz’den Bebekler İçin Hareketli Kitaplar!

Redhouse Kidz

Redhouse Kidz (SEV Yayıncılık) minik okurlarını hareketli kitaplarla buluşturuyor. Aslan Nerede? ve Dinozor Nerede? isimli iki kitaptan oluşan Saklambaç Serisi ile bebekler hem kitap okuyacak hem de oyun oynayacaklar. Sayfalarda gizlenen dinozor ve aslanı hareketi mekanizmaları oynatarak bulmaya çalışacaklar. Bu seri ile bebeğinizi kıkırdatacak eğlenceli bir saklambaç oyunu sizi bekliyor!

Redhouse Kidz’in geçtiğimiz yıl yayımlamaya başladığı, farklı tasarımları ve kaliteli baskılarıyla öne çıkan bebek kitapları, yepyeni bir hareketli kitap serisiyle zenginleşiyor. İki kitaptan oluşan Saklambaç Serisi, bebeklerle kitap okumayı her zamankinden daha keyifli hale getiriyor.

Sayfalarda Saklambaç

Saklambaç Serisi’nin sayfalarında bir dinozor ve aslan gizleniyor. Acaba koltuğun arkasında mı? Ya da restoranda mı? Bebeğinizle birlikte hareketli sayfalardaki mekanizmaları oynatarak bir saklambaç oyunu oynayabilirsiniz. Dinozor Nerede? kitabında bebeğinize evde bulunan nesneleri gösterebilir, Aslan Nerede? kitabında ise dükkan adlarını ona tanıtabilirsiniz.

Kıkırdatan Çizimler

İki kitaptan oluşan bu seri, hem hareketli tasarımıyla bebeklerin dikkatini çekiyor, hem de esprili çizimleriyle onları kıkırdatıyor. Kitaplar kolayca yıpranmayacak, kalın karton sayfalardan oluşuyor. Ayrıca yuvarlatılmış kenarları sayesinde bebekler zarar görmeden kitapları karıştırabiliyor.

Bir cevap yazın