Genel

Bebeğinize sevginiz eğitime destek olsun!

tegv

Kurulduğu günden bu yana imkânı kısıtlı çocuklarımızı eğitim desteğiyle buluşturan ve faaliyetlerine destek vermek isteyenler için farklı ve birbirinden etkili ürünlerle bağış olanağı yaratan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı; şimdi de Yeni Doğan Ürünleri ve Doğum Günü Ürünleri ile çocukların eğitimine destek olma fırsatı sunuyor.

Eğitime Destek ürünlerine her geçen gün bir yenisini ekleyen TEGV’in Yeni Doğan Ürünleri ile bebeğinize merhaba derken, TEGV’in Yeni Yaş Ürünleri ile çocuğunuzun doğum günü partisine gelen misafirlerinizle anlamlı hediyeler paylaşabilirsiniz.Tüm bunları yaparken, çocuklarımızı nitelikli eğitimle buluşturmanın mutluluğunu yaşayabilir, onların mutluluğuna ve daha iyi bir gelecek hayallerine ortak olabilirsiniz.

TEGV’in eğitime destek ürünlerinden isme özel hazırlanabilen Yeni Doğan Ürünleri ve Yeni Yaş Ürünleri’ni tercih ederek, dilediğiniz sayıda çocuğun eğitimine destek olabilir, çocuklarımızın umutlarını ve mutluluklarını paylaşabilirsiniz.

TEGV’in eğitime destek ürünlerine https://tegv.org/bagis-ve-urunler/urunlerimiz/yeni-dogan-ve-dogum-gunu-urunleri/adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın