Genel

Bebeğinizi Biberonla Beslemenin En Doğal Hali

avent biberon

Philips Avents’in Natural serisi biberonları, eşsiz tasarımı sayesinde bebekler için biberonla beslenmeyi daha doğal hale getiriyor.

Annelerden ilham alınarak tasarlanan Philips Avent Natural Serisi Biberonları anne göğsüne yakın benzer geniş emzik yapısı ile doğal emme hissi oluşturmaya yardımcı oluyor. Biberon emziğinin yaprakçıklı yapısı, emziğinin daha yumuşak ve esnek olmasını sağlıyor ve emzik beslenme sırasında içeriye doğru çökmüyor.

Emzirme ve biberonla beslemeyi birleştirmeyi kolaylaştıran bu tasarım, hem anne sütüyle beslenen hem de ek gıdaya geçen bebekler için kolaylık sağlıyor. Ayrıca diğer tüm biberon emziklerinde olduğu gibi tatsız ve kokusuz silikon malzemeden üretilen biberon emzikleri, Natural serisinde de devam ediyor.

Philips Avent Natural Serisi Biberonları’nda bulunan gelişmiş ve yenilikçi, özel antikolik valf sistemi ile havanın bebeğinizin midesine girmesi engelleniyor. Böylece bebeğiniz hava yutmuyor, kolik sancısının şiddeti de önemli ölçüde azaltılmış oluyor.

Tutuşu kolaylaştıran ergonomik yapıya sahip Philips Avent Natural Serisi Biberonlar’ın 125 ml, 260 ml ve 330 ml olmak üzere üç farklı çeşidi bulunuyor. Polipropilen malzemeden yapılan Philips Avent Natural serisi biberonları BPA içermiyor.

Ayrıca, cam biberon tercih eden anneler için de güvenilir ve dayanıklı, yüksek kaliteli borosilikat cam ile üretilen, 120 ml ve 240 ml olmak üzere iki farklı çeşidi bulunuyor.

Bir cevap yazın