Genel

Da Vinci Kids’den Bilim ve Teknoloji Uygulaması!

da vinci kids

Çocukların teknoloji ve bilim alanlarında eğitimine odaklanan programlar hazırlayıp sunan Da Vinci Kids Televizyon Kanalı’nın uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve dünyada milyonlarca ebeveynden aldığı geri bildirimlere göre, çocuklara tamamen teknoloji ve bilimi sevdirmek için kurguladığı Da Vinci Kids Mobil Eğitim Uygulaması mobil marketlerde yerini aldı.

Çocuklara bilgiyi, merak etmeyi ve yaratıcılığı aşılayan Da Vinci Kids Mobil Eğitim Uygulaması, çocuklar için özenle seçilmiş, eğlendirirken öğreten eğitici videolar sunarken, dünyayı keşfetmek azmi ile çocukların yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlıyor. Kendini sorumlu bir eğitim mecrası olarak tanımlayan Da Vinci Kids, şaşırtıcı bilimsel fikirlerin anlaşılabilmesini sağlayan eğitici videoları ile çocuklara ek beceriler kazandırırken düşünme yeteneklerini geliştiriyor.

Da Vinci Kids’in hızla gelişen dijital çağın dinamizmi içinde çocuklara hayallerine ulaşma cesareti kazandırdığını belirten Da Vinci Medya Kurucu ve CEO’su Ferdinand Habsburg; “Türkiye’de çocukların teknoloji ve bilim konularıyla daha donanımlı ve daha önde bireyler olmalarını sağlamak amacıyla, titizlikle ve uzun araştırmalar sonucunda geliştirdiğimiz Da Vinci Kids uygulaması ile heyecan dolu yepyeni bir yolculuğa çıktık. Da Vinci Kids’in en iyi eğitici eğlenceyi bulma yolundaki çabaları bundan sonra her daim ve her ortamda gelişerek devam edecektir, çünkü bizim tüm esin kaynağımız keşfetmenin heyecanını ve öğrenmenin verdiği mutluluğu bilmektir.” dedi.

Çocuklara istedikleri zaman istedikleri yerde öğrenebilmelerine imkan sunan Da Vinci Kids Mobil Uygulaması, Apple Store ve Google Play Store’dan tüm tablet ve mobil telefonlara ücretsiz indirilebiliyor.

Bir cevap yazın