Genel

Daha Kuru, Daha Güvenli

canbebe

Bebek bezi ve bebek bakım ürünlerinin öncü markalarından Canbebe, yeni ürünü “Kuru & Güvenli” ile pişiğin önüne geçerek gece – gündüz hiç olmadığı kadar kuruluk ve sızdırmazlık sağlıyor. Üstelik şimdi çok daha ince yapısıyla bebeğin özgürce hareket etmesini de engellemiyor.

Annelerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen Canbebe’nin yeni bezi Kuru & Güvenli, bebek dünyasına bugüne kadar ki en iyi bakımı getiriyor. Çünkü sadece Canbebe’de bulunan patentli FLEXFIT teknolojisiyle üretiliyor. Daha geniş emici tabakaya ve daha fazla süper emici mikro taneciğe sahip yeni ürün Canbebe Kuru & Güvenli Kuru & Güvenli, annelerin korkulu rüyası pişiğe son veriyor. Ayrıca sızdırmayı engelleyen Canbebe Kuru & Güvenli ile bebekler artık geceleri daha derin ve uzun uyuyor.

Canbebe Kuru & Güvenli Kuru & Güvenli, satın alma eğilimlerini sorgulayan 675 annenin katıldığı araştırmada, deneyen annelerin yüzde 90’undan tam not aldı. Araştırma sonucunda anneler, Canbebe’nin eski bezine göre yüzde 21 daha ince olan Kuru & Güvenli’nin sarkmadığını, sızdırmadığını, şeklini koruduğunu, bebeklerinin hareketlerinin kısıtlanmadığını belirtti.

Anneler bebekleri için aradıkları gece-gündüz uzun süreli kuruluğu, sızdırmazlığı ve hareket özgürlüğünü Canbebe Kuru&Güvenli’de bulacaklar.

Bir cevap yazın