Genel

Lujo’da Eğlence Alarmı!

lujo

Lujo, Kijo Club ve Luteen Club ile hem çocuklara hem de gençlere tatilin en eğlenceli halini sunuyor. Yaş gruplarına özel farklı aktiviteleri iki ayrı binada genç misafirlerle buluşturuyor..

4500 m 2 ile üç kata yayılan Kijo Club ve Luteen Club, Lujo’nun 18 yaşından küçük misafirlerinin en sevdiği mekan oluyor. Dört farklı yaş grubuna göre hazırlanan birbirinden eğlenceli ve eğitici aktiviteler ile genç misafirlerin buluştuğu Kijo Club ve Luteen Club’da 10.00-02.00 saatleri arasında eğlenceli ve öğretici aktiviteler aralıksız devam ediyor.

 

Çocuklar ve Gençler Keşfe Çıkıyor!

Kijo Club ve Luteen Club’da yer alan açık ve kapalı oyun alanları ile Lujo’da çocuklar eğlenceli keşiflere çıkıyor.

Bilimi eğlenerek öğrenecekleri bilim odası, çocukların yaratıcıklarını ön plana çıkardığı Lego odası, renklerden ilham alarak hayal dünyalarını genişlettikleri sanat odaları gibi eğlenceli ve eğitici tüm aktiviteler Kijo Club’da bir araya geliyor.

Luteen Club’da bulunan müzik odasında özel müzik öğretmeni eşliğinde müzik dersleri ve perküsyon atölyeleri ile Lujo’da ritimler yükselirken, kokteyl atölyeleri ile gençler farklı lezzetleri deneyimliyor. Kijo Club ve Luteen Club’da yer alan Playstation odalarında ise her yaş grubuna özel farklı oyun seçenekleri ile Lujo eğlence merkezine dönüşüyor.

lujo
Her şey Onlar İçin

Lujo’da yetişkinler kadar çocuklar da özel ilgi görüyor. Tüm restoranlarda çocuk menüleri bulunurken, Koza Restoran’da sağlıklı ve lezzetli özel tariflerin sunulduğu açık büfe çocuk restoranı yer alıyor.

Lujo’nun genç misafirleri tenis sahalarında, mini futbol ve basketbol sahalarında spor yaparak tatil boyunca zinde oluyorlar. Yeni başlayanlar için tenis eğitmenleri de Lujo’da misafirleri bekliyor.

Lujo’nun 3 plajından biri olan Joy Beach’in denizin içine kadar uzanan beyaz kumu sayesinde ise aileler çocukları ile rahat ve güvenli zaman geçiriyor. Gençler büyük su parkını tercih ederken, Kijo Club’da yer alan ve sadece çocuklara özel iki kaydıraklı su parkı ile genç misafirler eğlenceli tatil anıları biriktiriyor..

Çocuklu Odaklara Lujo Dokunuşu

Lujo, çocuklu ailelerin odalarını da unutmuyor. Çocuklar için özel olarak tasarlanan plaj çantası, özel minibar atıştırmalıkları, çizgi film kanalları, çocuklara özel banyo ve kozmetik seti gibi hizmetler ile Lujo odalarında çocukların konforu ön plana çıkıyor.

Yeni doğmuş bebeği ile tatile çıkan ebeveynlerin de tüm ihtiyaçları Lujo’da hazır. Bebek yatağı, bebek küveti, oyun halıları, bebeğinizin hassas cildi için geliştirilen kozmetik ve banyo seti gibi bebeğiniz için dilediğiniz tüm ihtiyaçlar Lujo odalarında sunuluyor.

 

Bir cevap yazın