Genel

Okullar açılıyor! Her Şey Hazır mı?

avon

Avon, çocuklara kişisel temizlik alışkanlığı kazandırmak isteyen aileler için birbirinden farklı banyo ürünlerini sunuyor. Çocuk ürünleri, renkli ambalajların yanı sıra birçok çizgi film karakteri ile de çocukların dikkatini çekiyor.

Natural Kids serisinde var olan vücut şampuanı ve banyo köpüğü, şampuan ve saç kremi, saç açıcı sprey çilek, elma ve karpuz kokularıyla tam bir festival havasında… Göz yakmayan formülleriyle özellikle kızların dikkatini çeken Disney Frozen serisi, A’dan Z’ye birbirinden farklı ürünleriyle ön planda. Şampuan, EDC, saç açıcı sprey, vücut şampuanı ve spreyi ile kız çocukları artık kendi bakımları konusunda oldukça keyifli.

Avon, erkek çocukları da unutmuyor ve Marvel Avengers serisi sunuyor. Cildi kurutmadan nazikçe temizleyen vücut şampuanı, bergamot, menekşe ve sandal ağacının bir araya getirildiği Avengers EDC, E vitamini formülüyle saçları temizleyen şampuan ve saç kremi tam de erkek çocukları için…

Okul öncesi alışverişin en önemli parçası çantalar için de Avon’da farklı seçenekler mevcut. Hem küçükler hem de büyükler için ideal yeşil ve pembe renk çeşitlerine sahip Rainbow Okul çantası içerisindeki laptop bölmesi ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Okul öncesi yaş grubu için ideal boyda olan mavi-yeşil, pembe-mavi renk seçenekli iki renkli okul çantalarıyla miniklerin en tatlı aksesuarlarından olacak.

Bir cevap yazın