Genel

Sinbad’s Kids Club, çocuklara keyifli bir tatil vaad ediyor

Konuklarının unutamayacakları bir tatil geçirmesi için her şeyi düşünen çocuk dostu Jumeirah Bodrum Palace, Sinbad’s Kids Club ile çocuklara eşsiz bir tatil sunuyor. Profesyonel bir ekibin çocuklara eşlik ettiği kulüpte, etkinlikler sabah 8’den akşam 11’e kadar devam ediyor.

Kids Club’ta; basketbol, mini bowling turnuvası, yaprak boyama, hayvan maskeleri yapımı, masa oyunları, kostüm partisi gibi her çocuğa hitap eden pek çok aktivite sunuluyor.

Bilim Kulubü’nün de bulunduğu, Sinbad’s Kids Club’da 8 yaş ve üzerindeki çocuklar bilimi eğlenceli yollardan öğrenerek hem keyifli hem de eğitici bir tatil geçiriyor. Bilim Kulubü’nde bulunan astronomi sınıfında da küçükler son model teleskoplarla yıldızları izleme imkanı buluyor.

X-periment sınıfında çocuklar, profesyonel mikroskop ve deney ekipmanlarıyla deney yapma, özel bilim setleriyle de güneş enerjisiyle çalışan araba, robot gibi, çevreci oyuncaklar yapma şansı buluyor.

Aqua Park’ta, minikler doyasıya yüzerken eğlenme fırsatı da yakalıyor. Kids Club’da dört yaşın altındaki bebeklerin ve ailelerinin keyifli vakit geçirmesi için özel olarak tasarlanmış bir bebek odası da bulunuyor. Çocuğunuz ve kendiniz için lüks ve konfordan taviz vermeden unutulmaz bir tatil geçirmenin yolu Jumeirah Bodrum Palace’tan geçiyor.

Bir cevap yazın