Genel

Sömestir Tatilinin En Keyifli Hali NG Sapanca’da

NG Sapanca

Çocukların heyecanla beklediği sömestir tatilini, sunduğu hizmetlerle unutulmaz kılan NG Sapanca, hem dinlenmek hem de gün boyunca eğlenmek isteyen çocuklu ailelerin tercihi oluyor.

Sincap Kulüp, Mini Disko ve Oyun salonunda minikler, gönüllerince eğlenip, keyif dolu vakit geçiriyor.

Çocukların eğlenirken, öğrenmesine, öğrenirken hayal dünyalarını da zenginleştirmesine önem veren otel, zengin etkinlik alternatifleriyle miniklerin kalbini fethediyor. Kum boyama etkinliği, maske yapımı, yap boz yarışması, jenga turnuvası, pizza – kurabiye yapımı, parmak boyama, çizgi sinema seyri gibi etkinliklerle tatillerini doyasıya eğlenerek geçiren çocuklar, sağlıklı beslenme, sebze ve meyvelerin faydalarının anlatıldığı etkinliklerle de bilgi haznelerini zenginleştiriyor.

Küçük konuklar, Sincap Kulüp’te kendilerine ayrılmış alanlarda, uzman gözetmenler eşliğinde eğleniyor, keyifli zaman geçiriyor ve ailelerine de dinlenmek için zaman veriyor.

Çocuklar, keyifli aktivitelerin tadını çıkarırken, aileleri de, yemyeşil orman içerisinde gerçekleştirecekleri doğa yürüyüşlerinin ve Aliva Spa’nın birbirinden dinlendirici masajlarının tadını çıkarıyor.

Bir cevap yazın