Yemek zamanı

Özsüt’ten çocuklara okul dönüşü tatlı sürprizler

özsüt

Özsüt’ün çocuklara özel hazırladığı lezzetler, yaratıcı tasarımlarıyla miniklerin beğenisini kazanırken, doğal içerikleriyle de büyüklerin içini rahat ettiriyor. Çikolatadan muza, çilekten fındık kremasına kadar çocukların bayıldığı tüm lezzetleri içeren ürünlerde, hiçbir koruyucu katkı maddesi kullanılmıyor. Çocukların hem görünümüne hem de tadına bayıldığı mini pastalar Teddy, Gülücük ve Bunny okul dönüşünde motivasyona ihtiyacı olan minikleri çok mutlu edecek!

Mutluluk tadında ürünleriyle her yaştan misafirine hitap eden lezzetler sunan Özsüt minik misafirlerini de unutmuyor. Okulların açılmasıyla yoğun bir döneme giren çocukları mutlu etmenin en kolay yolu Özsüt’ün tasarımlarıyla dikkat çeken pastaları Teddy, Gülücük ve Bunny oluyor. İlhamını çocukların kocaman gülümsemesinden alan kakaolu pasta Gülücük, tatlı mı tatlı bir tavşan görünümündeki beyaz çikolatalı pasta Bunny ve çocukların sevgilisi Teddy özel tasarımları ve tatlarıyla çocukların vazgeçemediği lezzetler arasında yer alıyor.

Çocuklar bu sürprizlere bayılacak!

Taptaze kakaolu kekin, muzlu mus, çikolatalı fındık krema ve çikolatalı mus ile buluştuğu Gülücük, ilhamını çocukların yüzündeki kocaman gülümsemeden alıyor. Çatık kaşlarıyla çocukları güldürürken, sütlü çikolatalı mus ve kakaolu kekiyle o sert görünüşünün altında aslında yumuşacık bir lezzet barındırıyor!

Büyük küçük herkesin en çok sevdiği tatlıların başında gelen beyaz çikolata, Özsüt yorumuyla enfes bir pastaya dönüşüyor. En taze çiftlik sütü, dalından koparılmış çilek ve gerçek çikolatayla hazırlanan Tavşan şeklindeki Bunny, sade kek, beyaz çikolatalı mus, çilek ve püskürtme çikolata ile lezzetleniyor.

Çikolatalı kekin muz ile mükemmel birleşimiyle ortaya çıkan Teddy ise, yumuşacık dokusuyla çok seviliyor. İlhamını çocukların sevgilisi oyuncak ayılardan alan Teddy, tasarımıyla olduğu kadar içindeki çikolatalı mus lezzetiyle de çocukların ilgisini çekerek, enfes ve bir o kadar da sürpriz tatlar sunuyor.

Çiftlik sütünden üretilen ve Özsüt’ün maharetli ustalarınının elinde birbirinden eğlenceli tasarımlara dönüşen tatlılar, lezzetleri ve görünümleriyle miniklerin kalbini kazanırken, içlerinde hiçbir koruyucu katkı maddesi kullanılmıyor. Bu sayede büyükler ise çocuklarına doğal içerikli ürünler sunmanın keyfini yaşıyor.

Bir cevap yazın