Yemek zamanı

Özsüt’ten yuppi dedirten lezzetler!

özsüt

Özsüt’ün çocuklara özel hazırladığı lezzetler, yaratıcı tasarımlarıyla miniklerin beğenisini kazanırken, doğal içerikleriyle de büyüklerin içini rahat ettiriyor. İlhamını çocukların kocaman gülümsemesinden alan kakaolu pasta Gülücük, muz, fındık, çikolata gibi sevilen tatları bir araya getiriyor. Yuppi’de ise Özsüt’ün zengin dondurma çeşitleri arasından seçilen üç top, özel dekorlu kornet kabıyla eğlenceli bir görünüm sunuyor.

Mutluluk tadında ürünleriyle her yaştan misafirine hitap eden lezzetler sunan Özsüt’te çocukların her zaman ayrı bir yeri var! Maharetli ustalar elinde birbirinden özel tasarımlara dönüşen tatlılar, lezzetleri ve görünümleriyle miniklerin kalbini kazanırken, büyükler ise çocuklarına doğal içerikli ürünler sunmanın keyfini yaşıyor.

Taptaze kakaolu kekin muzlu mus, çikolatalı fındık krema ve çikolatalı mus ile lezzetlendiği Gülücük pastanın üzerinde, ilhamını çocuklardan alan büyük bir gülen yüz tasarımı yer alıyor. Yuppi’de ise üç top dondurma, özel dekorlu kornet kapta sunularak miniklerin keyfini katlıyor. Üstelik kalsiyum, protein, fosfor ve vitaminler bakımından zengin Özsüt dondurması, özellikle çocukları süt ürünleri ve meyve tüketmeyen ebeveynlerin en büyük yardımcısı oluyor.

Özsüt’ün tüm ürünlerinde olduğu gibi koruyucu katkı maddesi içermeyen Gülücük ve Yuppi’de günlük çiftlik sütü, gerçek çikolata ve dalından koparılmış meyveler kullanılıyor.

Bir cevap yazın