Yemek zamanı

WMF’den Çocuklar için Eğlenceli Yemek Seti

WMF Çocuk Yemek Seti

1853 yılından beri yüksek kaliteli pişirme malzemeleri ve mutfak eşyaları üreten WMF sayesinde çocukların yemek yeme eğitimi daha da keyifli hale geliyor. WMF Çocuk Yemek Seti, Frozen, Mickey Mouse, Disney Princess, Jungle Book, Winnie The Pooh ve Küçük Prens gibi çizgi karakter tasarımlarından oluşuyor.

WMF Çocuk Yemek Seti

Üç yaşından büyük çocukların motor gelişimi dikkate alınarak tasarlanan ve altı parçadan oluşan WMF Çocuk Yemek Seti’nde, paslanmaz çelik çatal, bıçak, iki kaşık ile porselen tabak ve kase yer alıyor. WMF Çocuk Yemek Seti, günün üç öğününü çocuklar için eğlenceli hale getirerek, sevimli ve rengarenk motifleriyle yemek yeme aktivitesinin dikkat çekici olmasını sağlıyor.

Ergonomik şekilde tasarlanan WMF Çocuk Yemek Seti, ideal boyutları sayesinde kolaylıkla kullanılabiliyor. Eğlenceli birçok tasarımın yer aldığı serinin titizlikle üretilmesi bulaşık makinesinde güvenle yıkamanıza olanak sağlıyor. Sevgiyle tasarlanan WMF Çocuk Yemek Seti sayesinde çocuklarınız yemek yemeyi daha da çok sevecek!

 

Bir cevap yazın